Ikaunieks iziet laukumā pret titulēto Marseļas Olympique

Metz savā laukumā cieta zaudējumu ar 0:2 (0:1), bet Ikaunieks laukumā devās uz maiņu dueļa 74. minūtē.

Abus vārtus uzvarētāju labā guva Francijas čempionāta rezultatīvākais futbolists Andrē Pjērs Žiņaks, kurš vispirms izcēlās 38. minūtē, bet otros reizi bumbu Metz vārtos raidīja 62. minūtē.

Ikauniekam šī bija otrā spēle Francijas čempionātā – pirms tam viņš laukumā bija devies 31. janvārī pret Nice vienību. Vēl divus mačus latvietis šogad bija aizvadījis valsts kausa izcīņā, vienreiz debitējot arī sākumsastāvā.

Francijas čempionāta kopvērtējumā līdere ar 71 punktu 34 mačos ir pašreizējā valsts čempione Parīzes Saint-Germain, bet no tās par trim punktiem atpaliek Lionas Olympique. Tikmēr 62 punkti ir Monaco, bet Saint-Etienne un Marseļas Olympique ir pa 60 punktiem. Pēc sezonas UEFA Čempionu līgai kvalificēsies vien trīs labākās komandas.

Tikmēr Metz komanda tikusi pie 30 punktiem 35 spēlēs, kas joprojām dod priekšpēdējo vietu 20 komandu konkurencē. No 17. pozīcijas, kas nodrošina palikšanu Francijas augstākajā līgā, Ikaunieka pārstāvētais klubs trīs spēles pirms sezonas beigām joprojām atpaliek par astoņiem punktiem.