Igvains nodrošina Argentīnas uzvaru Copa America turnīra apakšgrupā

Ar pirmo vietu apakšgrupā Dienvidamerikas valstsvienību turnīra Copa America pirmo posmu sestdien noslēdza Argentīnas valstsvienība. Trešajā apakšgrupas spēļu kārtā Argentīna ar 1:0 pārspēja Jamaiku.

Vienīgos vārtus šajā cīņā spēles 11.minūtē pēc Anhela di Marijas piespēles guva argentīniešu uzbrucējs Gonsalo Igvains. Zīmīgi, ka šī bija argentīniešu superzvaigznes Lionela Mesi simtā spēle valstsvienībā. Tiesa, uzbrucējs šajā cīņā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Tikmēr neizšķirts 1:1 tika fiksēts Urugvajas un Paragvajas spēlē. Mača 29.minūtē spēles rezultātu pēc stūra sitiena izspēles atklāja Urugvajas izlases aizsargs Hosē Marija Himeness, bet pēc 15 minūtēm rezultātu izlīdzināja paragvajiešu uzbrucējs Lukass Barrioss.

B apakšgrupā uzvaru ar septiņiem punktiem trīs spēlēs izcīnīja Argentīna, no kuras par diviem un trim punktiem atpalika attiecīgi Paragvaja un Urugvaja. Visas trīs komandas iekļuva izslēgšanas spēlēs, bet Jamaikai turnīrs ir beidzies. Ceturtdaļfinālā Čīle tiksies ar Urugvaju, bet Bolīvija, Argentīna un Paragvaja pretiniekus noskaidros pēc svētdienas C grupas spēlēm.

Copa America turnīrs Čīlē ilgs līdz 4.jūlijam, tajā piedalās 12 komandas, kas sadalītas trīs apakšgrupās, pa četrām katrā. Ceturtdaļfinālam kvalificēsies grupu pirmo divu vietu īpašnieces un divas labākās trešo vietu ieguvējas.  Pirms četriem gadiem par Copa America čempioni kļuva Urugvajas izlase, kas finālā ar 3:0 pieveica Paragvaju.