Huana Matas divi vārti nodrošina Manchester United uzvaru pār Liverpool

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Divu titulētāko Anglijas klubu savstarpējā mačā Manchester United svētdien izbraukumā ar 2:1 uzvarēja Liverpool futbolistus.

Mančestras klubs vadībā izvirzījās jau 14. minūtē, kad pēc lieliskas Andera Erreras piespēles rezultātu atklāja cits spāņu pussargs Huans Mata, kuram tie bija pirmie vārti premjerlīgā pēc 11 spēļu pārtraukuma. Abas komandas nekautrējās spēlēt gana atklātu spēli, bet jau 46. minūtē Liverpool komanda palika mazākumā, kad par uzkāpšanu uz Erreras kājas tika noraidīts mājinieku kapteinis Stīvens Džerards. Tobrīd viņš nupat bija uznācis laukumā uz maiņu, bet jau pēc aptuveni 40 spēles sekundēm pamanījās nopelnīt sarkano kartīti.

Viesi no Mančestras komandas dubultoja pārsvaru 59. minūtē, kad ar lielisku sitienu kritienā vēlreiz izcēlās Mata, kurš pirms tam saņēma teicamu piespēli no daudz kritizētā Anhela di Marijas. Par spīti tam, ka Liverpool spēlēja mazākumā, komanda nekautrējās doties uzbrukumā. Tas vainagojās panākumiem 69. minūtē, kad vienus vārtus atguva Daniels Staridžs. Atlikušajā pamatlaika daļā turpinājās asa cīņa abu vienību izpildījumā, turklāt jau kompensācijas laikā Mančestras klubs tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, taču Veins Rūnijs to nerealizēja.