HSV komandai bez Rudņeva sastāvā grūts neizšķirts pirmajā bundeslīgas pārspēlē

Nespēlējot Latvijas uzbrucējam Artjomam Rudņevam, viņa pārstāvētā Hamburgas SV komanda pirmajā pārspēlē par vietas saglabāšanu Vācijas futbola bundeslīgā ceturtdien savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 Karlsrūes SC  vienību.

Rezultātu jau ceturtajā minūtē šokējoši atklāja KSC vienības spēlētājs Rouvens Heningss, tomēr 17 minūtes pirms dueļa beigām izlīdzinājumu izdevās panākt horvātam Ivo Iličevičam. Rudņevs šajā mačā nevarēja piedalīties cirkšņa traumas dēļ.

Līdz ar to, lai saglabātu vietu bundeslīgā, pirmdien gaidāmajā atbildes mačā HSV komandai nepieciešama uzvara vai neizšķirts, kas nav mazrezultatīvāks par 2:2. HSV komanda joprojām ir vienīgā kopš bundeslīgas izveides 1963.gadā, kas tajā nekad nav zaudējusi vietu, bet Karlsrūes komanda valsts augstākajā līgā cer atgriezties pēc sešu gadu pārtraukuma.

“Sasniedzām labu sākuma punktu”, pēc mača pauda Heningss. “Mums ir iespējas nosūtīt šo dinozauru uz otro divīziju.” HSV pārspēlēs piedalījās arī pērn, kad tikai izbraukumā gūtu vārtu dēļ uzveica Firtes Greuther.