Futbola kluba Ventspils vadība atvainojas par spēlētāju rupjībām internetā publicētā video

0 komentāri

Pēc internetā izplatītā video, kur Ventspils futbolisti veltīja komandai neadekvātus un nepiedienīgus izteicienus, kluba vadība trešdien nāca klajā ar atvainošanos līdzjutējiem.

Futbola kluba Ventspils spēlētājs Anastasijs Mordatenko un Vladislavs Lazarevs, kurš komandā atradās uz pārbaudi, internetā izplatītajā video izteica rupjus komentārus par komandu. Ventspils kluba prezidents Guntis Blumbergs trešdien komandas paziņojumā atvainojās pilsētas un visas Latvijas iedzīvotājiem.

“Esam šokēti par notikušo. Necieņa, atklāta rupjība, apvainojumi un nepiedienīga izturēšanās pret Ventspils komandas partneriem un treneriem, mūsu līdzjutējiem un līdzjutējiem visā Latvijā. Absolūti nepieņemami un nepieļaujami no jebkuras puses, bet no jaunu spēlētāju puses, kuri tikai sper pirmos soļus nopietnā futbolā, vēl jo vairāk,” sacīja Blumbergs.

“Mēs turpinām darīt maksimāli iespējamo, lai jaunie futbolisti, kuriem pirmajā vietā futbols un cieņa, turpinātu kļūt labāki un stiprāki visos aspektos. Turpināsim darīt maksimumu, lai Ventspils priecētu līdzjutējus ar skaistu spēli, uzvarām un augstām vietām. Pēdējo notikumu gaismā mums tas kļuvis par īpaši svarīgu un principiālu uzdevumu,” akcentēja Ventspils kluba prezidents.

VIDEO: FK Ventspils futbolisti alkohola reibumā runā rupjības

Mordatenko paliks Ventspils komandā, savukārt Lazarevs šā video dēļ pārbaudi nav izturējis.

 

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas