UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otrās kārtas atbildes cīņā Jūrmalas Spartaks uzņēma serbu FK Vojvodina. Rezultātu 86. minūtē atklāja viesu komandas futbolists Šaleta Kordičs, bet tiesneša piešķirtā kompensācijas laika trešajā minūtē neizšķirtu panāca spartakietis Frančesko Vivakva.

Šo komandu pirmajā cīņā Serbijas klubs savā laukumā tika pie uzvaras ar 3:0, bet divu spēļu summā tas līdz ar to bija pārāks ar 4:1.  Jūrmalas klubs turnīra pirmajā kārtā pārspēja Melnkalnes pārstāvjus FK Budučnost Podgorica, savukārt FK Vojvodina futbolisti uzvarēja MTK Budapest vienību no Ungārijas.

Spartaks Jūrmala, kas pagājušās sezonas Virslīgas čempionātu noslēdza sestajā vietā, piedzīvoja savu debiju Eiropas klubu turnīros. Pašlaik vietējā čempionātā komanda atrodas kopvērtējuma piektajā vietā. Serbijas klubs nākamajā kārtā tiksies ar spēcīgo Itālijas komandu UC Sampdoria.