Latvijas čempioni futbolā FK Liepāja pirmdien ar 1:0 pārspēja FK Jelgava, svinot pirmo uzvaru jaunajā Latvijas futbola virslīgas sezonā.

Vienīgie vārti šajā spēlē tika gūti 54.minūtē. Jelgavas futbolistu soda laukumā par bumbu cīnījās Kristaps Grebis, tā nonāca pie Dāvja Ikaunieka, kurš no soda laukuma robežām precīzi sita vārtu tuvējā stūrī. Pēc brīža jelgavnieks Abdulaja Dialo iesita bumbu arī Liepājas vārtos, tomēr aizmugures stāvokļa dēļ vārtu guvums netika skaitīts.

Pēc aizvadītām trim spēlēm abas komandas izcīnījušas 4 punktus un turnīra tabulā dala 4.vietu. Pirmo vietu ar 6 punktiem dala Jūrmalas Spartaks un FS Metta/LU.