Latvijas futbola izlase pretinieku laukumā ar nospiedošu pārsvaru otrajā puslaikā pārbaudes spēlē ar 5:0 (0:0) sagrāva Gibraltāru, pēc 13 maču pārtraukuma atkal tiekot pie uzvaras, gūstot vienu no pārliecinošākajām uzvarām komandas vēsturē.

Mariana Pahara trenētās komandas labā divus vārtus guva Jānis Ikaunieks, bet pa reizei precīzi bija Kaspars Dubra, Valērijs Šabala un Aleksejs Višņakovs. Ikauniekam un Dubram šie bija pirmie precīzie sitieni valstsvienības rindās, kamēr Šabala un Višņakovs izlasē nu ir iesituši pa deviņiem vārtiem katrs. Latvijas izlase nebija uzvarējusi 13 spēlēs pēc kārtas. Valstsvienība iepriekšējo panākumu guva 2014.gada septembrī, kad savā laukumā ar 2:0 pārbaudes mačā izdevās uzveikt Armēniju.