Latvijas futbola izlase ceturtdien 2016. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra izbraukuma spēles kompensācijas laikā izrāva neizšķirtu mačā ar Turcijas valstsvienību. 77. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Selčuks Inans, bet Valērijs Šabala jau kompensācijas laikā panāca neizšķirtu 1:1.

77. minūtē vārtus Turcija labā guva Selčuks Inans, bumbu raidot apakšējā vārtu stūrī. Tomēr atlikušajā laikā Latvijai izdevās tikt pie punkta. Kompensācijas laika pirmajā minūtē izlīdzinājumu panāca uz maiņu iznākušais Valērijs Šabala, un spēle beidzās neizšķirti 1:1. Arī Rīgā Latvija un Turcija spēlēja neizšķirti 1:1.