Latvijas nacionālā futbola izlase piektdien Windsor Park stadionā Belfāstā aizvadīja draudzības spēli ar Ziemeļīrijas valstsvienību, kurā piekāpās ar rezultātu 0:1 (0:0). Vienīgos vārtus 55. minūtē guva Stīvens Deiviss.

Mājinieku spiediens vainagojās panākumiem, kad 55.minūtē Deiviss bija pirmais pie Vaņina atsistās bumbas un no tuvas distances panāca 1:0. Mājinieku futbolisti turpināja spēlēt aktīvi, taču ar Latvijas vārtu iekarošanu viņiem vairs nesekmējās, turklāt viesi neko bīstamu pie Ziemeļīrijas vārtiem neprata izveidot. Tikmēr 59.minūtē laukumā Latvijas izlases sastāvā nāca uzbrucējs Artjoms Rudņevs, kurš līdz ar to piedzīvoja atgriešanos pēc aptuveni gada pārtraukuma. Otrajā puslaikā abas valstsvienības izdarīja daudz maiņu, turklāt Latvijas izlasē debiju piedzīvoja vārtsargs Pāvels Šteinbors, kurš Vaņinu nomainīja 74.minūtē.