Futbola klubs Rīgas Skonto savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar spēcīgo Ungārijas klubu Debrecen. Divus vārtus rīdzinieku labā guva uzbrucējs Artūrs Karašausks. Atbildes spēles norisināsies pēc nedēļas, un nākamajā kārtā iekļūs uzvarētājs divu spēļu summā.

Šo dueli labāk iesāka viesi, kuri izvirzījās vadībā cīņas devītajā minūtē, kad vārtus guva Tibors Tiša, bet mača turpinājumā aizritēja līdzvērtīga cīņa. Mača 27. minūtē Skonto izdevās izmantot vienu no savām retajām izdevībām, kad precīzi sita Artūrs Karašausks, vārtu guvumā pārvēršot Igora Kozlova precīzo piespēli.

Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, bet jau otrā puslaika otrajā minūtē Karašausks bija precīzs vēlreiz, realizējot Skonto komandas otro sitienu pa Ungārijas kluba vārtiem. Pēc vārtu zaudējuma Debrecen turpināja vairāk uzbrukt un radīja spiedienu uz rīdzinieku vārtiem, kas vainagojās panākumiem 72. minūtē, kad ar atkārtotu sitienu soda laukumā izcēlās Nīderlandes uzbrucējs Džefrijs Kastiljons, kurš nupat laukumā bija nācis uz maiņu.