Aizvadot žilbinošas pirmās 20 minūtes, Londonas Arsenal komanda Anglijas premjerlīgas astotās kārtas centrālajā macā ar rezultātu 3:0 savā laukumā sagrāva Mančestras United vienību.  Arsenal” visus vārtus guva pašā spēles sākumā – divreiz izcēlās Aleksis Sančess, bet reizi precīzs bija Mesuts Ezils. Tas bija pirmais londoniešu panākums pret United pēdējo četru sezonu laika!

Jau mača sestajā minūtē Arsenal izvirzījās vadība. Mesuts Ezils piespēlēja čīlietim Aleksim Sančesam, kurš guva ļoti skaistus vārtus. Uzbrucējs Davidu De Heju pārspēja ar papēdi. United mača sākumā izskatījās visai blāvi un jau minūti vēlāk mājinieki otro reizi mačā šokēja Mančestras futbolistus.

Teo Volkots soda laukumā labi atrada Ezilu pussargs aukstasinīgi pārspēja United vārtu vīru. Toties lielgabalnieki turpināja iznīcināt pretinieku aizsardzību un 19. minūtē Sančess, apspēlējis aizsargu, no soda laukuma robežas netverami trieca bumbu De Hejas sargātajos vārtos (3:0). Otrajā puslaikā rezultāts nemainījās un Arsenal pēc četru sezonu pārtraukuma pieveica Manchester United!