FK Jelgava mača galotnē izrauj uzvaru pret maķedoniešu Rabotnički

Latvijas SMScredit.lv Virslīgas čempionāta futbola klubs Jelgava ceturtdien ar uzvaru pēdējās pamatlaika minūtēs sāka UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otro kārtu. Šīs fāzes pirmajā mačā Jelgava savā laukumā ar 1:0 pieveica Skopjes Rabotnički no Maķedonijas.

Lai gan duelis iesākās līdzvērtīgi, pirmā puslaika vidū nelielu iniciatīvu pārņēma Rabotnički komanda. Tiesa, cīņas 17. minūtē laba iespēja gūt vārtus pēc stūra sitiena bija jelgavnieku senegāliešu aizsargam Abdulajam Dialo, taču bumba atsitās pret vārtu konstrukciju.

Pirmajā puslaikā Jelgavas vārtsargam Kasparam Ikstenam nācās vairākkārt iesaistīties spēlē, taču Skopjes klubam nevienu patiešām vērā ņemamu vārtu gūšanas iespēju izveidot neizdevās.

Arī gandrīz viss otrais puslaiks tika aizvadīts bez reālām vārtu gūšanas iespējām, taču viena no tādām pienāca 87. minūtē, kad pēc tāla Mārča Oša auta iemetiena bumbu vārtos no soda laukuma raidīja Gļebs Kļuškins. Pēc vārtu zaudējuma Rabotnički steidzās uz priekšu un centās atspēlēties, radot spiedienu uz mājinieku vārtiem, taču panākt neizšķirtu viņiem neizdevās.

Kā zināms, UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā Jelgava divu spēļu summā nospēlēja neizšķirti 3:3 pret Bulgārijas vienību Lovečas Litex, taču sasniedza otro kārtu, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem. Tikmēr Rabotnički ar 2:1 pārspēja igauņu klubu Tallinas Flora.