FIFA piemēro diskvalifikāciju totalizatoru skandālā iepītajiem Daugavpils Daugavas pārstāvjiem

0 komentāri

Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) piemērojusi pagaidu diskvalifikāciju skandalozā Latvijas kluba Daugavpils Daugava bijušajiem futbolistiem Jevgēņijam Kosmačovam un Aleksandram Vlasovam, tehniskajam direktoram Jevgēņijam Klopovam un galvenajam trenerim Ivanam Tabanovam no Moldovas.

Iepriekš diskvalifikāciju Kosmačovam, Vlasovam, Klopovam un Tabanovam bija piemērojusi jau Latvijas Futbola federācija (LFF), bet nu tai pievienojusies arī FIFA, liedzot šiem cilvēkiem strādāt futbolā jebkurā citā pasaules valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā zināms, pagājušā gada oktobrī saistībā ar spēļu sarunāšanu tika aizturēti astoņas ar Daugavpils Daugavu saistītas personas. Starp tām bija Tabanovs, Vlasovs un Kosmačovs. Tāpat aizturēts tika arī uz mūžu no Latvijas futbola diskvalificētais bijušais Daugavpils kluba Dinaburg prezidents Oļegs Gavrilovs, kuram vienīgajam kā drošības līdzeklis tika piemērots arests. Tikmēr pārējiem tika piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Tiesa, martā sākumā Gavrilovs pret drošības naudu tika atbrīvots.

Daugava un tās priekštece Daugavpils Dinaburg jau ilgstoši tikušas saistītas ar iespējamu spēļu sarunāšanu gan vietējā, gan Eiropas līmenī. Šajā jautājumā LFF saņēmusi dažādus ziņojumus no UEFA un totalizatoru likmju monitoringa kompānijas Federbet. 2009.gadā Dinaburg vienība tika izslēgta no virslīgas, bet tās prezidents Gavrilovs un galvenais treneris Tamazs Pertija uz mūžu diskvalificēti no Latvijas futbola. Vēlāk Dinaburg apvienojās ar Daugavu, bet nākamajā gadā Pertijam tika atcelta mūža diskvalifikācija, un patlaban viņš vada Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta vienību Rīgas Skonto.

Daugavpils Daugava pirms sezonas nesaņēma licenci dalībai Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionātā, bet komandas nākotne nav skaidra.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas