Fenomenālais Alvešs ieved ”Juventus” Čempionu līgas finālā

Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!
Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

UEFA Čempionu līgas pusfināla atbildes spēlē uzvaru izcīnījusi Turnīras ”Juventus”, kas savā laukumā ar 2:1 apspēlēja ”Monaco” futbolistus. Itālijas čempionvienība triumfēja divu spēļu summā ar 4:1 un finālā tiksies ar ”Real” – ”Atletico” dueļa uzvarētāju.

”Juventus” pirmajā puslaikā bija vairāki teicami vārtu gūšanas momentu, taču izcilu sniegumu rādīja ”Monaco” vārtu vīrs Daniels Subasičs. Tomēr ”vadzis lūza” 33. minūtē, kad pēc lieliskas Dani Alveša piespēles Mario Mandžukičs nokļuva aci pret aci ar pretinieku vārtu vīru un ar atkārtotu sitienu pārspēja tautieti. Pirmā puslaika izskaņā, 44. minūtē, Dani Alvešs šoreiz no rezultatīva piespēlētāja kļuva par vārtu guvēju. Brazīlijas izlases aizsargs ar teicamu ”šāvienu” pārspēja Subasiču.

69. minūtē ”Monaco” guva prestiža vārtus. Francijas futbola jaunais brīnumbērns Kilians Mbapē no tuvas distances raidīja spēles instrumentu ”Juventus” cietoksnī.