EURO 2016 “nāves” grupa – Spānija, Turcija, Čehija un Horvātija

0 komentāri

Pašreizējā Eiropas čempione futbolā Spānijas izlase nākamgad savu titulu Francijā gaidāmajā finālturnīrā aizstāvēs, vispirms spēkojoties tā sauktajā “nāves grupā”, kur vēl spēlēs Turcija, Čehija un Horvātija, sestdien noskaidrojās sacensību izlozē.

Zīmīgi, ka vēl ilgu brīdi pastāvēja iespēja, ka horvātu vietā D apakšgrupā varētu tikt ielozēta Itālija. Tikmēr gana principiāls duelis būs B apakšgrupā, kur viena no sacensību galvenajām favorītēm Anglija sacentīsies ar Velsu, tāpat šajā grupā spēlēs Slovākija un Krievija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Principiāli dueļi neizpaliks vēl citās apakšgrupās, piemēram, C grupā, kur Vācija atkal spēkosies ar Poliju. Tāpat šajā apakšgrupā spēlēs Ziemeļīrija un Ukraina. Savukārt A apakšgrupā kopā ar mājiniekiem Franciju cīnīsies Rumānija, Albānija un Šveice, kamēr E apakšgrupā tiksies FIFA ranga līdere Beļģija, Itālija, Zviedrija un Īrija.

Visbeidzot F apakšgrupā vienkopus cīkstēsies Portugāle, Islande, Ungārija un Austrija.Pirmo reizi Eiropas meistarsacīkstēs piedalīsies 24 valstsvienības, kas ir sadalītas sešās apakšgrupās pa četrām komandām katrā.

 2016.gada Eiropas čempionāta finālturnīra apakšgrupu sadalījums:

A apakšgrupa – Francija, Rumānija, Albānija, Šveice;

B apakšgrupa – Anglija, Krievija, Velsa, Slovākija;

C apakšgrupa – Vācija, Polija, Ziemeļīrija, Ukraina;

D apakšgrupa – Spānija, Turcija, Čehija, Horvātija;

E apakšgrupa – Beļģija, Īrija, Zviedrija, Itālija;

F apakšgrupa – Portugāle, Islande, Ungārija, Austrija.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas