Dāvis Ikaunieks otro reizi pēc kārtas kļūst par apļa labāko Virslīgas jauno spēlētāju

0 komentāri

Žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā par šīs SMScredit.lv Virslīgas sezonas otrā apļa labāko jauno spēlētāju atzīts FK Liepāja pussargs Dāvis Ikaunieks, kurš šādu titulu saņēma arī čempionāta 1. apļa ietvaros.  

Jau vēstīts, ka, sākot ar 2015. gada sezonu, SMScredit.lv Virslīgas čempionātā tiks noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un visu klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

LFF Treneru padome 1. apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja 6 kandidātus no 5 SMScredit.lv Virslīgas klubiem, kuru vidū vislielāko balsotāju atbalstu guva Liepājas pussargs Dāvis Ikaunieks. Arī otrā apļa ietvaros labākā jaunā spēlētāja balvai tika izvirzīts Dāvis Ikaunieks, kā arī Vladislavs Gutkovskis (Skonto FC), Endijs Šlampe (FK Liepāja) un Anastasijs Mordatenko (FK Ventspils).

Atšķirībā no katra mēneša labākā spēlētāja noteikšanas procesa, šoreiz balsojumā aicināti piedalīties arī visu 7 virslīgas klubu galvenie treneri, kā arī balsojumā viedokli izsaka arī Latvijas futbola žurnālisti. Arī otrajā aplī ar pārliecinošu balsu vairākumu triumfē Liepājas spēlētājs Dāvis Ikaunieks, kurš ar piemiņas balvu tiks sveikts gaidāmajā komandas mājas spēlē 15. augustā, kad FK Liepāja tiksies ar Rīgas FS METTA/Latvijas Universitāte.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas