Čičarito vārti ”ievelk” Madrides Real ČL pusfinālā

UEFA Čempionu līgas atbildes spēlē Madrides Real uzņēma otru galvaspilsētas klubu – Atletico. Pateicoties mača izskaņā Havjēra Ernandesa jeb Čičarito gūtajiem vārtiem, Real prata izraut uzvaru un iekļūt turnīra pusfinālā.

Neraugoties uz to, ka Real futbolisti mēģināja ieņemt Atletico komandas vārtus, tomēr čempionu centieni bija nesekmīgi. Cīņas 76. minūtē otro dzelteno kartīti nopelnīja Atletico turku pussargs Arda Turans, kuram laukums bija jāatstāj.

Nonākuši vairākumā, Real spēlētāji vēl aktīvāk centās atklāt mača rezultātu, un 88. minūtē tas sekmējās ar panākumu, kad precīzs bija meksikānis Havjērs Ernandess.

Pirms nedēļas abu vienību duelis noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0, līdz ar to divu spēļu summā ar 1:0 triumfēja Real futbolisti.