Čempionu līgā pārliecinošu uzvaru izcīna Londonas Chelsea

UEFA Čempionu līgas otrdienas spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Anglijas Premjerlīgas čempioni Londonas Chelsea, kas ar 4:0 pārspēja Telavivas Maccabi.

G apakšgrupā pie pārliecinošas uzvaras tikusi Anglijas čempione Londonas Chelsea, kas izbraukumā ar 4:0 (1:0) pārspēja Telavivas Maccabi no Izraēlas. Lai gan Chelsea jau 20.minūtē Gerija Keihila precīzā raidījuma atklāja dueļa rezultātu, viesiem ilgu laiku vadību neizdevās nostiprināt, taču mača izskaņā pa vārtiem guva Viljans, Oskars un Kurts Zumā. Tiesa, šī mača 41.minūtē Maccabi nonāca mazākumā, kad sarkano kartīti nopelnīja Tals ben Haims.

Vēl vienā G apakšgrupas duelī Ukrainas vienība Kijevas Dinamo ar 2:0 (1:0) viesos pārspēja Porto no Portugāles. G apakšgrupas kopvērtējumā pa desmit punktiem ir Chelsea un Porto, kamēr astoņus iekrājusi Dinamo. Bez punktiem šobrīd cīnās Maccabi.

Tikmēr H apakšgrupas piektās kārtas mačā panākumu uzcīnīja Beļģijas klubs Gent, kas viesu laukumā ar 2:1 (1:1) pārspēja Lionas Olymique no Francijas.

Lai gan mača rezultātu jau septītajā minūtē atklāja Francijas kluba futbolists, turpinājumā Gent guva divus bezatbildes vārtus – vispirms 32.minūtē izcēlās Danijels Miličevičs, bet tikai kompensācijas laika piektajā minūtē uzvaru izrāva Kalifa Kolubalī.

Jau vēstīts, ka šīs apakšgrupas ietvaros pie vēl viena panākuma tikusi Krievijas čempione Sanktpēterburgas Zenit, kas savā laukumā ar 2:0 (1:0) pieveica spāņu klubu Valencia, kas viņiem ļāvis priekšlaicīgi nodrošināt pirmo vietu grupā. Šī mača rezultātu 15.minūtē atklāja Oļegs Šatovs, bet 74.minūtē pārsvaru dubultoja Artjoms Dzjuba. Zenit šo maču noslēdza vairākumā, jo 80.minūtē sarkano kartīti par pretinieka klupināšanu saņēma Ruvens Veso.

H apakšgrupas kopvērtējumā līdere ar piecās spēlēs gūtiem maksimāli iespējamiem 15 punktiem ir Zenit, bet septiņi punkti ir Gent kontā. No tās par punktu atpaliek Valencia, kamēr viens punkts ir Olympique rēķinā.