Čempionu līgā Madrides Real tiksies ar Schalke 04 un Porto ar Basel

Šonedēļ mēs uzzināsim pirmos četrus UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla dalībniekus. Šovakar astotdaļfināla atbildes spēlēs Madrides Real tiksies ar Schalke 04 un Porto ar Basel.

Astotdaļfināla pirmajās spēlēs uzvaru izcīnīja tikai Madrides Real, kas ar 2:0 apspēlēja Gelzenkirhenes Schalke. Pārējos trijos pāros pirmās spēles beidzās neizšķirti. Paris Saint-Germain – Chelsea un Porto – Basel pirms trim nedēļām nospēlēja 1:1, bet Shakhtar un Minhenes Bayern spēle beidzās bez vārtu guvuma.

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Gelzenkirhenes vienībai priekšā ir neizpildāmā misija – viesos jāatspēlē divu vārtu deficīts pret vareno Madrides Real. Šķiet, ka Schalke 04 tomēr tas nebūs pa spēkam, un tāpat kā pagājušajā gadā sapnis par uzvaru UEFA Čempionu līgā būs izsapņots jau pēc pirmās izslēgšanas spēļu kārtas pret madridiešiem. Pateicoties Ronaldu un Marselu vārtiem izbraukumā, pašreizējie kausa īpašnieki Real var justies pietiekami droši, un tikai brīnums viņiem var liegt iekļūt ceturtdaļfinālā.”