Čempionu līgā Ibrahimovičs un PSG sagrauj Malmo

UEFA Čempionu līgas A apakšgrupā Francijas čempioni PSG sava līdera Zlatana Ibrahimoviča dzimtajā pilsētā ar 5:0 (2:0) sagrāva Zviedrijas vienību Malmo.

Uzvarētājiem divus vārtus iesita argentīnietis Anhels di Marija, bet pa reizei precīzi bija Ibrahimovičs, pussargs Adrjēns Rabio un brazīlietis Lukašs Moura.

“Jutos it kā būtu atkal mājās. Šis ir lielisks brīdis man un manai ģimenei”, stāstīja Ibrahimovičs. “Šeit viss sākās. Atgriezties ar PSG, kad esmu karjeras virsotnē, – nezinu, cik daudzi, ko tādu var pieredzēt”.

Tikmēr pirmo vietu grupā garantēja Spānijas grands Madrides Real, kas Ukrainā pēdējās 12 minūtēs pamanījās ielaist trīs vārtus, tomēr noturēja panākumu 4:3 (1:0) pār Doņeckas Šahtar. Uzvarētājiem divreiz precīzs bija Krištianu Ronaldu.

Līdz ar to pēc piecām kārtām Real ir 13 punkti, PSG izcīnījusi desmit punktus, bet Šahtar un Malmo vienības guvušas pa trim punktiem.

Tikmēr B grupā Mančestras United samērā garlaicīgā mačā savā laukumā nospēlēja 0:0 (0:0) ar Nīderlandes vienību Eindhovenas PSV.

“Pirmajā puslaikā dažbrīd spēlējām labi un mums neveicās, ka pārtraukumā nedevāmies, esot vadībā”, teica United kapteinis Veins Rūnijs. “Otrajā puslaikā parādījām savaldības trūkumu, kas nebija labi. Kopumā neizšķirts, iespējams, bija godīgs rezultāts, tomēr tas nebija tas, ko vēlamies”.

Vēl vienā šīs grupas cīņā Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas komanda Maskavas CSKA ar rezultātu 0:2 (0:0) savā laukumā piekāpās Vācijas vicečempioniem VfL Wolfsburg un zaudēja cerības uz izslēgšanas turnīra sasniegšanu.

Visā mačā nebija pārāk daudz vārtu gūšanas momentu, tomēr mača otrajā pusē divreiz izcēlās uz maiņu nākušais pussargs Andrē Širle – vispirms 67.minūtē viņš pārspēja CSKA vārtsargu Igoru Akinfejevu ar sitienu no asa leņķa, bet pēc tam bija precīzs arī 88.minūtē.

Zīmīgi, ka CSKA vārtsargs Igors Akinfejevs UEFA Čempionu līgas mačus nav noslēdzis sausā kopš 2006.gada.

Cauņa bija savas komandas pieteikumā, bet palika rezervē.

Šī CSKA komandai bija ceturtā neveiksme pēc kārtas, turklāt šajā laikā piedzīvoti arī šosezon pirmie divi zaudējumi Krievijas premjerlīgā.

Līdz ar to šajā grupā pēc piecām kārtām līdere ar deviņiem punktiem ir Volfsburgas komanda, bet United un PSV seko ar attiecīgi astoņiem un septiņiem punktiem. Savukārt CSKA ar četriem punktiem noslēdz kopvērtējumu.

Noslēdzošajā spēļu dienā 8.decembrī United viesosies Volfsburgā, bet PSV uzņems CSKA.