Čempionu līgā Dortmundes Borussia tiekas ar Juventus un Barcelona ar Manchester City

Šovakar pēdējās divās UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēlēs Dortmundes Borussia tiekas ar Juventus un Barcelona ar Manchester City.

Astotdaļfināla pirmajā spēlē Turīnas Juventus savā laukumā uzvarēja Vācijas vicečempionus ar 2:1. Savukārt otrajā šā vakara pārī Spānijas vicečempioni Barcelona pirms trijām nedēļām Anglijas čempionus Manchester Cityar 2:1 uzvarēja viņu laukumā.

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Abu komandu pirmajā spēlē Turīnā Juventus spēja uzvarēt ar 2:1, taču tas nebūt negarantē uzvaru divu maču summā. Ja Itālijas čempioni turpinās izšķērdēt savas iespējas tāpat kā pirmajā spēlē, ceturtdaļfinālu Masimiljano Alegri komanda var arī nesasniegt. Borussia ir neērts pretinieks jebkurai vienībai, turklāt spējīga gūt vārtus. Šajā duelī nelielas priekšrocības ir Juventus, tomēr Joahima Lēva komanda ir pierādījusi, ka var cīnīties par uzvaru ar jebkuru grandu. Tādēļ šī pāra uzvarētājs, manā skatījumā, nav paredzams.”

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Kopš tikšanās Mančestrā Anglijas čempioni pamanījušies zaudēt divās no trijām premjerlīgas spēlēm, kas liek domāt, ka komanda trāpījusi bedrē, un tas nav labs signāls tās faniem pirms atbildes cīņas Barselonā. Tur Manchester City jāgūst divi bezatbildes vārti, kas šobrīd šķiet ārkārtīgi sarežģīts uzdevums. Barcelona pret Anglijas komandām savā laukumā spēlējusi 29 reizes, bet zaudējusi tikai divreiz… Katalonieši tēmē jau uz astoto ceturtdaļfinālu pēc kārtas! Bet varbūt Manchester City glābs iepriekš diskvalificētā pussarga Jajas Turē atgriešanās ierindā, kuram būs iespēja iziet laukumā pret savu kādreizējo komandu…”