Čempione Ventspils grūtā futbola virslīgas spēlē pieveic Gulbeni

Ļoti grūtu panākumu Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta otrās kārtas spēlē sestdien guva iepriekšējās sezonas spēcīgākā komanda Ventspils, kas ar rezultātu 2:1 savā laukumā pieveica turnīra jaunpienācējus Gulbeni.

Rezultātu jau pašā mača ievadā atklāja Ģirts Karlsons, tomēr 21.minūtē Aleksandrs Solovjovs negaidīti panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus 73.minūtē guva uz maiņu laukumā uznākušais Mauritānijas uzbrucējs Šeiks Diaņs, kurš realizēja Alana Siņeļņikova centrējumu. Atlikušajā mača gaitā Gulbenei piederēja neliels pārsvars, tomēr neizšķirtu izraut neizdevās.

Tikmēr citā Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta otrās kārtas spēlē Daugavpils komanda savās mājās ar 2:0 pārspēja Metta/Latvijas Universitāte vienību. Spēlēs rezultātu mača 20.minūtē atklāja daugavpilietis Ēriks Kokins. Lai gan turpmākajā spēles daļā Metta/LU mēģināja rezultātu izlīdzināt, tomēr desmit minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieku pārsvaru dubultoja baltkrievu uzbrucējs Pāvels Riževskis. Atlikušajā spēles gaitā vārti netika gūti un Daugavpils svinēja uzvaru ar 2:0.

Vēl citā sestdienas mačā Olaines stadionā ar bezvārtu neizšķirtu 0:0 noslēdzās Jelgavas un Skonto mačs. Neraugoties uz sniegotajiem apstākļiem, cīņa izvērtās asa ar daudziem brīdinājumiem un noraidījumu pēdējās pamatlaika minūtēs, kad rupji pretinieku komandas soda laukumā nospēlēja Jelgavas uzbrucējs Oļegs Malašenoks. Lai gan Skonto komandai bija iespēja spēlēt vairākumā, tomēr līdz mača beigām bija atlicis pārāk maz un spēlē noslēdzās ar rezultātu 0:0.