Cauņas pārstāvētā CSKA sezonas pēdējā mačā nodrošina vietu UEFA Čempionu līgā

Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA komanda sestdien Krievijas premjerlīgas pēdējā kārtā nodrošināja vietu UEFA Čempionu līgas turnīrā. Sezonas noslēdzošajā mačā CSKA izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Rostov komandu.

Maskavas klubs izglābās no zaudējuma vien mača izskaņā, jo rezultātu 45.minūtē pēc precīza 11 metru soda sitiena atklāja Rostov aizsargs Vitālijs Djakovs. Tomēr CSKA panāca izlīdzinājumu, kad divas minūtes līdz pamatlaika beigām precīzi sita zviedru pussargs Pontuss Vernblūms.

Latvijas futbolists šim mačam nebija pieteikts, jo, kā ziņots, Cauņam pēc kārtējā savainojuma gūšanas šī sezona noslēgusies.

Iepriekš šomēnes kļuva zināms, ka Cauņa guvis kreisās potītes traumu, kas izrādījusies gana nopietna, lai liktu beigt sezonu. Tāpat pussargs nav iekļauts izlases kandidātu sarakstā 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlei, kurā Latvija 12.jūnijā savā laukumā tiksies ar spēcīgo Nīderlandi.

Cauņa šosezon Krievijas čempionātā kopā aizvadīja piecas spēles, kurās kopējais laiks bija 85 minūtes, kas nav pat viens pilns mačs. To laikā Latvijas futbolists ne ar ko ievērības cienīgu neizcēlās. Tāpat pussargs vienreiz piedalījās Krievijas kausa izcīņas mačā, bet divreiz izgāja laukumā UEFA Čempionu līgas cīņās.

Pateicoties iegūtajam punktam, CSKA nodrošināja otro vietu turnīrā un iespēju piedalīties nākamās sezonas UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā. Turklāt Maskavas kluba sīvākie konkurenti Krasnodar sestdien izbraukumā cīnījās 1:1 ar Maskavas Dinamo, kas neļāva viņiem pakāpties uz otro pozīciju.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.