Brazīlijas futbola izlase atspēlējas un pieveic Franciju

Brazīlijas futbola izlase ceturtdien pārbaudes duelī spēja atspēlēties un ar rezultātu 3:1 pieveikt Franciju. Pirms spēles tika godināti Zinedins Zidāns, Tjerī Anrī, Patriks Veirā, Didjē Dešāms un Marsels Desaijī, kas visi Francijas izlasē aizvadījuši vairāk nekā 100 spēles.

Rezultātu 22.minūtē atklāja Madrides Real komandu pārstāvošais franču aizsargs Rafaels Varans, tomēr jau pirmajā puslaikā Oskars panāca izlīdzinājumu. Otrajā puslaikā sākotnēji uzvaras vārtus 57. minūtē iesita Neimars, bet punktu duelim pielika Luizs Gustavu, kurš guva vārtus ar galvu.

Līdz ar to pēc bijušā Brazīlijas valstsvienības kapteiņa Dungas atgriešanās galvenā trenera amatā komanda uzvarējusi jau septiņās pārbaudes spēlēs pēc kārtas.

Futbolā tu gan uzvari, gan zaudē, bet vienmēr ir patīkami uzvarēt tik spēcīgas komandas kā Francija, pauda Dunga. Spēlējām labi, tomēr nebija ideāli. Mēs joprojām pieļaujam kļūdas, kas jānovērš.

Tikām sodīti par savām kļūdām, izteicās Francijas izlases galvenais treneris Didjē Dešāns. Labi, ka saskārāmies ar grūtām situācijām un varēsim mācīties no šā mača.