Blaters iesniedzis apelāciju par piespriesto 90 dienu diskvalifikāciju

0 komentāri

Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters iesniedzis apelāciju pret viņam piespriesto 90 dienu pagaidu diskvalifikāciju, medijiem paziņoja Blatera advokāts Ričards Kalins.

Ceturtdien FIFA Ētikas komisija Blateram, Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) vadītājam Mišelam Platinī un no FIFA ģenerālsekretāra amata atstādinātajam Žeromam Valkem piesprieda 90 dienu pagaidu diskvalifikāciju. Turklāt liegums var tikt pagarināts uz laika posmu, kas nepārsniedz 45 dienas. Savukārt sešu gadu liegums piespriests bijušajam FIFA viceprezidentam Čunam Mondžonam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Minētās personas diskvalifikācijas laikā nevar piedalīties jebkādās futbola aktivitātēs nacionālā un starptautiskā mērogā. Šie aizliegumi stājas spēkā nekavējoties, iepriekš tika vēstīts FIFA Ētikas komisijas ziņojumā. Iepriekš Blatera pārstāvis Klauss Stēhlkers norādīja, ka apstrīdēt pagaidu diskvalifikāciju nebūtu jēgas, tāpēc tas arī netiks darīts. Taču ceturtdien šveicietis tomēr iesniedza apelāciju.

FIFA šobrīd skāruši pamatīgi korupcijas skandāli, turklāt izmeklēšana sākta pret Blateru, kurš pirms dažiem mēnešiem paziņoja par atkāpšanos no organizācijas prezidenta amata. Šajā lietā iesaistīts arī Platinī, kurš ticis iztaujāts par dažādu maksājumu saņemšanu no Blatera. Tiek vēstīts, ka Platinī par saviem pakalpojumiem no FIFA prezidenta saņēmis aptuveni 1,8 miljonus eiro. Arī Platinī ceturtdien norādīja, ka gatavs apstrīdēt Ētikas komisijas lēmumu, aizstāvot savu nevainību korupcijas jautājumā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas