Bijušam Anglijas izlases futbolistam sešu gadu ieslodzījumus par seksa skandālu

0 komentāri

Bijušais Anglijas futbola izlases pussargs Adams Džonsons ceturtdien tika notiesāts uz sešiem gadiem cietumā saistībā ar seksuālām attiecībām ar bērnu. Pašlaik 28 gadus vecais futbolists atzīts par vainīgu seksuāla rakstura pieskārienu veikšanā 15 gadus vecai meitenei.

Pirms tam Džonsons jau bija atzinies, ka savā automašīnā uzmācies meitenei un viņu noskūpstījis. Tiesa savā ziņojumā teikusi, ka upuris bijusi Sunderland līdzjutēja, kura gaidījusi pēc spēlēm, lai nofotografētos kopā ar savu “mīļāko spēlētāju” Džonsonu, kurš zinājis viņas vecumu. Uz aizdomu pamata par seksuālu tuvību ar 15 gadus vecu meiteni Džonsons tika aizturēts pagājušā gada martā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Februārī Džonsonu atlaida Anglijas prmejerlīgas klubs Sunderland. Pussargs savu karjeru sāka Middlesbrough vienībā, bet uz Sunderland 2012.gadā pārgāja no Manchester City vienības par 10 miljoniem mārciņu (13 miljoniem eiro). Savas karjeras laikā Džonsons 12 spēles aizvadījis arī Anglijas izlasē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas