Barcelona mēģinās uzvarēt PSG arī ar Ibrahimoviču sastāvā

Otrdien un trešdien tiks aizvadītas UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēles. Pirms nedēļas par lielāko pārsteigumu parūpējās Porto, savā laukumā uzvarot Minhenes Bayern ar 3:1. Ar tādu pat rezultātu Barcelona izbraukumā apspēlēja Paris Saint-Germain – UEFA statistiķi aprēķinājuši, ka PSG izredzes iekļūt pusfinālā ir 1,5 procenti…

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Francijas čempioniem draud piepildīties 2012/13.gada sezonas liktenis, kad šo komandu no turpmākās cīņas ceturtdaļfinālā izslēdza tieši Barcelona. Būsim godīgi, jānotiek sensācijai, lai PSG Barselonā gūtu trīs bezatbildes vārtus un uzvarētu divu spēļu summā! UEFA statistiķi, balstoties uz turnīra līdzšinējo pieredzi, aprēķinājuši, ka PSG izredzes iekļūt pusfinālā ir 1,5 procenti… Viesiem labā ziņa gan ir tā, ka ierindā pēc diskvalifikācijas atkal būs Marko Verati un Zlatans Ibrahimovičs, kurš pēdējā laikā atkal šauj kā no lielgabala!”

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Portugāles komanda parūpējās par pārsteigumu, savā laukumā izcīnot uzvaru ar 3:1, tādējādi nostādot Pepu Gvardiolu un Minhenes Bayern ļoti sarežģītā situācijā. Par nejaušību Porto uzvaru nedrīkst saukt nekādā gadījumā, jo komanda aizvadīja ļoti labu spēli, koncentrējoties cīņai visu 90 minūšu garumā un pacietīgi izpildot trenera taktisko plānu. To nevar teikt par Minhenes Bayern, kuri pirmā mača otrajā puslaikā izskatījās miegaini un nemotivēti. Bavārijas komandas kvalitāte un potenciāls pilnīgi noteikti ļauj cerēt uz panākumu divu spēļu summā arī šādā situācijā, tomēr problēmas var radīt komandas līderu traumas. Savainoto spēlētāju sarakstā ir septiņi futbolisti, to skaitā arī Robēns, Riberī, Alaba, Švainštaigers un Havi Martinezs.”