Barcelona futbolisti pārspēj kluba nezaudēto spēļu rekordu

Barcelona futbolisti otrdien Spānijas Karaļa kausa pusfināla atbildes mačā nospēlēja neizšķirti 1:1 pret Valencia, taču iekļuva turnīra finālā un pārspēja arī kluba rekordu, nezaudējot 29.spēlē pēc kārtas.

Barcelona pārspēja 2010./2011.gada sezonā sasniegto pēc kārtas nezaudēto spēļu rekordu, kad komandas galvenais treneris vēl bija spānis Hoseps Gvardiola. Mača 39.minūtē Valencia komandu vadībā izvirzīja spāņu uzbrucējs Alvaro Negredo, bet neizšķirtu 84.minūtē panāca 19 gadus vecais kamerūniešu pussargs Vilfrīds Kaptums, kurš guva savus pirmos vārtus Barcelona lielās komandas sastāvā.

Barcelona šajā mačā spēlēja bez trim uzbrukuma līderiem – argentīnieša Lionela Mesi, urugvajieša Luisa Svaresa un brazīlieša Neimara. Pirms nedēļas pusfināla pirmajā spēlē Barcelona ar 7:0 (3:0) sagrāva Valencia vienību. Četrus vārtus guva Svaress, trīs precīzus sitienus izdarīja Mesi.

Līdz ar to divu spēļu summā Barcelona guvusi uzvaru ar 8:1 un sasniegusi Spānijas Karaļa kausa finālu, kurā spēlēs piekto reizi sešu gadu laikā. Pērn Barcelona ar 3:1 (2:0) finālā uzveica Bilbao Athletic.