Barcelona arī savā laukumā apspēlē Paris Saint-Germain

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē Barcelona arī savā laukumā apspēlēja Paris Saint-Germain un iekļuva pusfinālā. Barcelona uzvarēja ar 2:0, abus vārtus gūstot brazīliešu uzbrucējam Neimaram.

UEFA Čempionu pusfinālu otrdien izdevies sasniegt Spānijas grandam Barcelona, kas ceturtdaļfināla atbildes mačā savā laukumā ar 2:0 apspēlēja Francijas čempionus Parīzes Saint-Germain, divus maču summā triumfējot ar pārliecinošo 5:1.

Atbildes duelī Barcelona izvirzījās vadībā jau cīņas 14.minūtē, kad vārtus guva brazīliešu uzbrucējs Neimars. Zīmīgi, ka šie bija Spānijas granda 1000.vārti tā Eirokausu vēsturē. Tāpat brazīlietim izdevies kļūt par pirmo UEFA Čempionu līgas futbolistu, kurš vienas sezonas laikā katrā no četriem mačiem pret vienu un to pašu pretinieku iesitis vismaz vienus vārtus.

Pēc 20 minūtēm Neimars guva arī savus otros vārtus šajā mačā, ļaujot Barcelona klubam jau justies droši par tā iekļūšanu pusfinālā.

Cīņas turpinājumā PSG vienībai tā arī neizdevās radīt intrigu šajā duelī, kā rezultātā tai otrdien nācās noslēgt savu UEFA Čempionu līgas sezonu.

Zīmīgi, ka šajā mačā pieredzējušais Barcelona pussargs Ksavi Ernandess aizvadīja savu 148.maču UEFA Čempionu līgā, 53.cīņu šī turnīra izslēgšanas spēlēs un 170.dueli Eirokausos kopumā, kas visi ir jauni rekordi.

Kā zināms, pirmajā mačā Barcelona svinēja uzvaru izbraukumā ar rezultātu 3:1, sperot platu soli pretim pusfināla sasniegšanai.

Šīs abas komandas savā starpā tikās jau apakšgrupu turnīrā, kad vispirms uzvaru ar 3:2 izcīnīja PSG, bet pēc tam Barcelona savā laukumā revanšējās ar 3:1. PSG vienība šī turnīra pusfinālā vienīgo reizi spēlējusi 1995. gadā, kad sacensības vēl tika sauktas par Eiropas kausu. Tikmēr Spānijas klubam UEFA Čempionu līgas pusfinālu izdevies sasniegt jau septīto sezonu pēc kārtas.

PSG turnīra ceturtdaļfinālu sasniedza dramatiskā cīņā, divu spēļu summā nospēlējot neizšķirti 3:3 ar spēcīgo Anglijas klubu Londonas Chelsea. Francijas klubs labāko astoņnieku sasniedza vien pēc izbraukumā vairāk gūtiem vārtiem, kas tam izdevās vien atbildes spēles pagarinājumā. Tikmēr Barcelona ar 3:1 pārspēja Anglijas čempioni Mančestras City.