Barcelona ar 1:0 arī savā laukumā uzvar Manchester City

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē Barcelona trešdien savās mājās ar rezultātu 1:0 pārspēja Anglijas čempionvienību Manchester City, divu spēļu summā triumfējot ar 3:1.

Pirmā puslaika 31. minūtē rezultātu atklāja Barcelona komandas pussargs horvāts Ivans Rakitičs, kurš raidīja bumbu vārtos pēc Lionela Mesi piespēles.

Mača 78. minūtē Barcelona futbolisti savā soda laukumā pārkāpa noteikumus, līdz ar to City futbolisti varēja izpildīt 11 metru soda sitienu. City argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero raidīja bumbu vārtu taisnstūrī, tomēr meistarīgāks bija Barcelona vācu vārtsargs Marks-Andrē ter Štegens, kurš soda sitienu atvairīja.