Arsenal izbraukumā ar 2:1 uzvar Manchester United Anglijas kausa 1/4 finālā

Anglijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē pašreizējā turnīra čempione Londonas Arsenal izbraukumā pirmdien ar 2:1 pārspēja Mančestras United vienību.

Spēles rezultātu 25. minūtē atklāja spānis Načo Monreals, taču četras minūtes vēlāk mača rezultātu pēc argentīniešu pussarga Anhela di Marijas piespēles izlīdzināja mājinieks Veins Rūnijs.

Otrajā puslaikā bijušais Mančestras vienības uzbrucējs Denijs Velbeks 61. minūtē guva vārtus Arsenal labā un nodrošināja pirmo Londonas vienības uzvaru pēdējās 11 izbraukuma spēlēs pret United. Londonas klubs Mančestras United mājas stadionā nebija uzvarējis kopš 2006. gada.

Spēles izskaņā 77. minūtē sarkano kartīti saņēma United pussargs di Marija, kurš īsā periodā vienu dzelteno kartīti nopelnīja par spēlētāja klupināšanu, taču otru – par tiesneša muguras aizskaršanu, protestējot pret lēmumu. Mančestra palika mazākumā.

Šajā spēlē nepiedalījās Mančestras United aizsargs Džonijs Evanss, kurš uz sešām spēlēm diskvalificēts par senegāliešu uzbrucēja Papisu Sisē no Ņūkāslas United apspļaušanu.

Mančestras United nav spējusi triumfēt Anglijas kausa izcīņā jau kopš 2003./2004. gada sezonas, iepriekšējo reizi spēlējot finālā 2007. gadā, kad zaudēja citai Londonas vienībai Chelsea.