“Arsenal” fani tiek iedzīti vēl dziļākā izmisumā – Lielgabalnieki piekāpjas arī “West Brom”

Anglijas Premjerlīgas 29.kārtas spēlē “West Bromwich Albion” sestdien savā laukumā ar 3:1 pārspēja “Arsenal”, sagādājot Arsēna Vengera komandai ceturto zaudējumu pēdējās piecās līgas spēlēs.

Spēles rezultātu “West Brom” atklāja 12.minūtē, kad pēc stūra sitiena augstāk par pārējiem uzlēca Kreigs Dausons un pārspēja Petru Čehu. Pēc trim minūtēm Aleksis Sančess soda laukumā aukstasinīgi apstrādāja bumbu un ar triecienu zem pārliktņa panāca izlīdzinājumu. Puslaika izskaņā Čehs guva savainojumu, un viņa vietu “Arsenal vārtos ieņēma Dāvids Ospina. Pēc pārtraukuma viņu pārspēja Hals Robsons-Kanu, vēlreiz  ar galvu precīzu sita Dausons un West Bromwich Albion” izcīnīja uzvaru ar 3:1, iedzenot “Arsenal” fanus vēl dziļākā izmisumā.