Argentīnā mikročipēs dedzīgākos futbola līdzjutējus, lai fani ātrāk varētu iekļūt stadionā

0 komentāri

Argentīnā – futbola lielvalstī – kādi ļoti īpatnēji jaunumi. Futbola klubs Tigre plāno ieviest jaunu identifikācijas sistēmu saviem kvēlākajiem faniem. Viņiem plecā tiks implantēti mikročipi, lai atvieglotu un paātrinātu iekļūšanu stadionā uz sacensībām.

Kā zināms, argentīniešiem futbols nav tikai sporta veids, tā ir arī sava veida reliģija. Futbola klubs Tigre gājis uz priekšu savā izdomā – kā vēl vairāk uzlabot dzīvi saviem karstākajiem faniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai viņiem nebūtu jāgaida garās rindās pie ieejas stadionā, viņiem piedāvās iespēju plecā implantēt mikročipu. Klubs šo tehnoloģisko jauninājumu nosaucis par ”Kaislības biļeti” uz mūžu, kas esot absolūta nepieciešamība lojālākajiem līdzjutējiem. Pirmais mikročipēšanu izmantojis kluba sekretārs.

Jau drīzumā šis jaunākais tehnoloģiskais ”gadžets” būs pieejams šā kluba faniem. Futbola klubs Tigre dibināts 1902. gadā un atrodas Buenosairesā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas