Anglijas izlases futbolisti atspēlē divu vārtu deficītu un pārbaudes spēlē uzvar Vāciju

Anglijas futbola izlase sestdien Berlīnē atspēlēja divu vārtu deficītu un pārbaudes spēlē ar 3:2 (0:1) pārspēja pašreizējo pasaules čempioni Vāciju.

Laukuma saimnieki rezultātu atklāja spēles 43.minūtē pēc Toni Krūsa sitiena, bet cīņas 57.minūtē Mario Gomess Vācijas pārsvaru dubultoja.

Tomēr spēles beigu daļā iniciatīvu pārņēma angļi, kuru dramatiskā galotnē izrāva uzvaru. Vispirms Herijs Keins 61.minūtē guva viesu pirmos vārtus, vēl pēc 13 minūtēm Džemijs Vardijs panāca izlīdzinājumu, bet kompensācijas laika pirmajā minūtē Eriks Dīrs nodrošināja Anglijai uzvaru.

Vēl sestdien aizvadītajās pārbaudes spēlēs pārliecinošākās uzvaras guva Polijas un Krievijas izlases. Poļi mājās ar 5:0 (3:0) sagrāva Somiju, pa diviem vārtiem iesitot Kamilam Grosickim un Pavelam Vžolekam, bet Krievija ar 3:0 (1:0) mājās uzveica Lietuvu.

Latvijas futbola izlases pretinieces 2018.gada Pasaules kausa (PK) kvalifikācijas turnīrā Šveice un Portugāle piektdien piedzīvoja zaudējumus pārbaudes spēlēs, kamēr Ungārija sestdien cīnījās neizšķirti.

Šveice ar 0:1 (0:1) viesos piekāpās Īrijas valstsvienībai. Uzvaru mājiniekiem nodrošināja Anglijas premjerlīgas kluba Birmingemas “Aston Villa” aizsarga Kīrena Klārka spēles trešajā minūtē gūtie vārti.

Savukārt Portugāle ar 0:1 (0:1) savā laukumā piekāpās Bulgārijai.

Bulgārijas valstsvienības labā vārtus guva naturalizētais brazīliešu pussargs Marselinju, kurš ar precīzu sitienu atzīmējās spēles 19.minūtē. Otrā puslaika vidū mājiniekiem bija iespēja izlīdzināt spēles rezultātu, taču Spānijas granda Madrides “Real” zvaigzne Krištianu Ronaldu nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Tikmēr Ungārija savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Horvātiju.

Mača rezultātu spēles 29.minūtē atklāja Horvātijas izlases uzbrucējs Mario Mandžukičs, kurš pārstāv Itālijas A sērijas čempioni Turīnas “Juventus”. Viesi lielāko daļu mača atradās vadībā, bet 11 minūtes pirms pamatlaika beigām ungāru pussargs Balāžs Džudžāks spēles rezultātu izlīdzināja.

Vēl vienā pārbaudes spēlē Francija piektdien ar 3:2 (2:0) viesos pārspēja Nīderlandi.

Lai gan mača sākumā francūži septiņu minūšu laikā guva divus vārtus, tomēr otrajā puslaikā Nīderlande izlīdzināja spēles rezultātu. Tiesa, trīs minūtes pirms pamatlaika beigām pussargs Blaiss Matuidi izrāva viesiem uzvaru.

Godinot mūžībā aizgājušo Nīderlandes futbola leģendu Johanu Kruifu, spēle mača 14.minūtē tika uz brīdi pārtraukta. Kruifs savas karjeras laikā spēlēja ar 14.numuru.

Latvijas valstsvienība piektdien viesos nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Eiropas čempionāta finālturnīra dalībnieci Slovākiju. Otrdien Latvijai gaidāma spēle ar Gibraltāru.