Anglijai kārtējais fiasko, Zviedrija izrauj vietu Eiropas U-21 futbola čempionāta pusfinālā

Eiropas U-21 futbola čempionāta pusfinālā iekļuvušas Portugāles un Zviedrijas valstsvienības. Zviedrija tikai mača 89. minūtē izrāva neizšķirtu pret Portugāli, kas ļāva skandināviem iekļūt turnīra pusfinālā. Abas pusfināla spēles skaties tiešraidē Viasat Sport Baltic kanālā!

“Lāča” pakalpojumu gan Portugālei, gan Zviedrijai izdarīja Itālijas U-21 izlase, kas pēdējā spēlē ar 3:1 uzvarēja zvaigžņoto Anglijas izlasi, tādējādi ne angļi, ne itāļi neiekļuva pusfinālā.

Pirmo vietu grupā attiecīgi ar 5 punktiem izcīnīja Portugāles valstsvienība, savukārt otrajā pozīcijā ar 4 punktiem ierindojās zviedri, kas, pateicoties 2:1 izcīnītajai uzvarai pret Itāliju, ieguva vietu turnīra pusfinālā. Itālieši ar četriem punktiem palika trešajā vietā, turpretim angļi ar trim punktiem piedzīvoja pilnīgu fiasko.

Par vietu Eiropas U-21 futbola čempionāta finālā sestdien Portugāle sacentīsies ar spēcīgo Vācijas izlasi, bet otrajā pusfinālā gaidāms skandināvu duelis – Dānija pret Zviedriju.