VIDEO: Anders Erera var būt “monstruāls” vārtsargs; De Hejas pozīcija apdraudēta

0 komentāri

Anglijas premjerlīgas kluba Manchester United spāņu vārtu vīram Davidam De Hejam uzradusies nopietna konkurence. Kā izrādās, tautietis Anders Erera, kurš ikdienā spēlē pussarga pozīcijā, ir ļoti meistarīgs vārtsargs. Lai gan Erera ir salīdzinoši maza auguma (1,82), tomēr viņam ir pārsteidzošas veiklības un atlētisma spējas.

Varbūt Anglijas futbola granda galvenajam trenerim Luijam van Gālam pēc redzētā būs nopietna viela pārdomām, ko likt komandas vārtos. Aizvadītajā sezonā De Heja bija pārliecinošs pirmais numurs, neskatoties uz to, ka vienībā ir četri vārtsargi. Tikmēr pussargs Erera kopumā laukumā devās 26 premjerlīgas spēles un atzīmējās ar sešiem precīziem raidījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas