Freimanis palīdz Kazaņas Unics sasniegt Eiropas kausa izslēgšanas spēles

Desmit punktus Eiropas kausa izcīņas otrā posma noslēdzošajā spēlē otrdien guva latviešu basketbolists Rolands Freimanis, palīdzot Krievijas klubam Kazaņas Unics sasniegt sacensību astotdaļfinālu.

Sestās kārtas mačā Unics izbraukumā ar 84:79 pieveica Nimburkas ČEZ vienību no Čehijas. Kaut Freimanis nospēlēja vien desmit minūtes un 58 sekundes, viņš pamanījās gūt desmit punktus, realizējot trīs no pieciem izpildītajiem divpunktu metieniem, vienīgo tālmetienu un vienu no diviem soda metieniem. Tāpat latvietis nopelnīja trīs piezīmes, cīņu noslēdzot ar četriem efektivitātes koeficienta punktiem. Tikmēr rezultatīvākais Unics sastāvā ar 24 punktiem bija amerikānis Kīts Lengfords.

Līdz ar to G grupā Unics tika pie četriem panākumiem sešās cīņās, bet ČEZ ar divām uzvarām palika ārpus izslēgšanas spēlēm. Otru ceļazīmi uz astotdaļfinālu no šīs grupas otrdien savstarpējā mačā sadalīs Francijas vienība Strasbourg un vēl viens Krievijas klubs Sanktpēterburgas Zenit. Ja tajā spēlē uzvarēs Strasbourg, Kazaņas komanda grupā paliks otrajā vietā, bet Zenit panākuma gadījumā varēs priecāties par pirmo vietu.