FOTO: Latvijas hokejisti dodas ceļā uz pasaules čempionātu Maskavā

1 komentārs

Latvijas hokeja izlase agrā rītā devās uz pasaules čempionātu Krievijā. Hokejisti lidostā Rīga ieradās mundrā noskaņojumā, gatavi aizvadīt pirmās spēles Maskavā. Pirmā spēle izlasei gaidāma piektdien pret stipro Zviedrijas izlase. Spēli translēs TV3 pulksten 16.00.

Kā novēroja TV3 Ziņas, hokejisti bija labā noskaņojumā un ar prieku sniedza autogrāfus.

Uz pasaules hokeja čempionātu devās arī raidījuma Bez Tabu korespondente Baiba Runce un operators Sergejs Medvedevs, lai regulāri ziņotu par hokeja čempionāta aizkulisēm.

Jau ziņojām, ka šā gada pasaules čempionāts no 6. līdz 22. maijam risināsies Krievijas pilsētās Maskavā un Sanktpēterburgā. Latvija spēlēs Maskavas grupā, samērojot spēkus ar Krieviju, Zviedriju, Čehiju, Šveici, Norvēģiju, Dāniju un Kazahstānu. Latvijas izlase augstākajā divīzijā būs pārstāvēta jau divdesmito gadu pēc kārtas.

Foto

Reportāžu no lidostas skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

1 komentārs

TOP komentāri

 • PATRIOTS
  0

  PATRIOTS

  LATVIJA VAR !!! PANEMIET PIE DZIESMAS TOS VISIS TIRLINUS!
  LATVIJA! LATVIJA!

  05.05.2016 12:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas