FIBA Pasaules kausā Lietuva uzvar Turciju un iekļūst pusfinālā

Lietuvas basketbolisti FIBA Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā ar 73:61 uzvarēja Turcijas izlasi un otro reizi pēc kārtas spēlēs turnīra pusfinālā.

Lietuvas sākuma sastāvā devās divi ”torņi” – Toronto ”Raptors” un Hjūstonas ”Rockets” centra spēlētāji Jons Valančūns un Donāts Motejūns. Veiksmīgāk gan spēles sākumā darbojās turki, izvirzoties vadībā 14:6. Valančūnu un Motejūnu nomainīja brāļi Darjušs un Kšištofs Lavrinoviči un tieši Darjuša trīs tālmetieni otrajā ceturtdaļā ļāva lietuviešiem atkal izvizrzīties vadībā. Otrajā puslaikā vēl pāris reizes rezultāts bija neizšķirts, 36:36 un 44:44, taču spēles galotnē precīzāki atkal bija lietuvieši un uzvarēja ar 73:61. Lietuvas labā Renalds Seibutis guva 19, Martins Pocjus 13, Turcijai Kerems Gonlums 13 punktus.