Ernests Gulbis uzvar Andreasu Sepi un iekļūst Maskavas ATP turnīra pusfinālā

Latvijas tenisists Ernests Gulbis Maskavā notiekošā ATP 250 sērijas turnīra ceturtdaļfinālā ar rezultātu 7:6 (6), 4:6, 7:6 (3) uzvarēja itāli Andreasu Sepi, iekļūstot turnīra pusfinālā.

Pirmajā setā Ernests Gulbis un Andreass Sepi uzvarēja visus savas serves geimus, un seta liktenis izšķīrās taibreikā, kurā Ernests izmantoja otro setbumbu un uzvarēja taibreiku ar 8:6.

Otrajā setā Gulbis zaudēja divus serves geimus, vienu reizi lauza arī Sepi servi un piekāpās setā ar 4:6. Izšķirošajā setā abi tenisisti atkal uzvarēja visos savas serves geimos, bet taibreikā ar 7:3 pārāks bija latvietis un uzvarēja visā mačā ar 7:6 (6), 4:6, 7:6 (3).

Pusfinālā Gulbja pretinieks būs spānis Roberto Bautista-Aguts, kurš ATP rangā ieņem 16. vietu – par trim pozīcijām zemāk ka Ernests.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.