Ernests Gulbis trijos setos uzvar vācieti Filipu Pečneru

ATP 250 “Malaysian Open” tenisa turnīra 2.kārtā Ernests Gulbis trijos setos 6:3, 6:7 (3) un 6:1 uzvarēja vācieti Filipu Pečneru.

Latvijas tenisa līderis Malaizijas turnīrā izlikts ar 2.numuru, tūlīt aiz “US Open” finālista japāņa Kei Nišikori. Pirmajā kārtā Ernests bija brīvs, bet viņa pretinieks Filips Pečners uzvarēja britu Džeimsu Vordu. Pēc zaudēta 2.seta taibreika, trešajā Gulbis savam pretiniekam vairs neatstāja nekādas cerības – 6:1. Piektdien ceturtdaļfinālā Ernests spēlēs ar vēl vienu vācieti Bendžaminu Bekeru, kurš ATP rangā ieņem 66.vietu.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.