Ernests Gulbis savā sezonas pirmajā turnīrā Oklendā izlikts ar otro numuru

0 komentāri
Ernests Gulbis savā sezonas pirmajā turnīrā Oklendā izlikts ar otro numuru
Foto: REUTERS/SCANPIX

Tev noteikti jāizlasa

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis savā šīs sezonas pirmajā turnīrā – Oklendas ATP World Tour 250 sērijas sacensībās Jaunzēlandē – būs izlikts ar otro numuru. Ar tik augstu numuru latvietis kādā no turnīriem savas karjeras laikā izlikts vien trešo reizi.

Kā sestdien noskaidrojās izlozē, pasaules 13.rakete Gulbis turnīru uzsāks no otrās kārtas, kurā viņam būs jāspēkojas ar kādu no kvalifikācijas sacensību uzvarētājiem vai brazīlieti Tomašu Beluči, kurš ATP rangā šobrīd atrodams 64.vietā.

Savukārt turnīra trešajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā latvietis var tikties ar sacensību septīto numuru Giljermo Garsiju-Lopesu no Spānijas, bet pusfinālā iespējama tikšanās ar savu treniņpartneri austrieti Dominiku Tīmu.

Ar pirmo numuru šajās sacensībās izlikts pazīstamais spānis Davids Ferers. Gulbis Oklendas ATP World Tour 250 sērijas turnīrā līdz šim spēlējis tikai vienreiz, kad 2009.gadā cieta zaudējumu otrajā kārtā.

Iepriekš Gulbis bija plānojis jauno sezonu atklāt ar dalību Dohas ATP World Tour 250 sērijas turnīrā, kas risinās šonedēļ, taču vēlāk viņš no piedalīšanās šajās sacensībās atteicās. Līdz ar to latvietis startēt turnīrā Oklendā, kas būs pēdējās sacensības pirms Austrālijas atklātā čempionāta.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas