Ernests Gulbis Maskavas ATP turnīrā uzvar Danielu Himeno-Traveru

Ernests Gulbis Maskavā notiekošajā Kremļa kausā tenisā otrās kārtas mačā ar 6:3, 7:6 (3) uzvarēja spānieti Danielu Himeno-Traveru.

Pirmajā setā Gulbis sava pretinieka Daniela Himeno-Traveru servi lauza ceturtajā geimā. Nākamajos geimos abi tenisisti savu servi noturēja, un Ernests uzvarēja pirmo setu ar 6:3.

Otrajā setā Gulbis paņēma spānieša servi trešajā geimā. Desmitajā geimā Ernestam bija mačbumba, ko latviešu tenisists neizmantoja, turklāt turpinājumā zaudēja arī visu geimu, un rezultāts setā kļuva 5:5. Seta un spēles liktenis izšķīrās taibreikā, ko Gulbis uzvarēja ar 7:3. Turnīra ceturtdaļfinālā Ernests spēlēs ar itālieti Andreasu Sepi.