Ernests Gulbis Bāzelē zaudē septiņpadsmitgadīgajam horvātam Bornam Čoričam

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Latvijas tenisists Ernests Gulbis Bāzeles ATP 500 sērijas turnīra pirmajā kārtā ar 6:7 (2), 3:6 zaudēja 17 gadus vecajam horvātam Bornam Čoričam.

Ernestam Gulbim bija laba izdevība uzvarēt spēles pirmo setu. Astotajā geimā Ernests lauza Borna Čoriča servi un izvirzījās vadībā 5:3. Diemžēl jau nākamajā geimā Gulbis zaudēja savu servi un vēl pēc geima rezultāts atkal bija neizšķirts. Taibreikā horvāts uzvarēja pirmajās piecās izspēlēs un lielo pārsvaru noturēja –  7:2.

Otrajā setā Gulbis savu servi zaudēja ceturtajā un sestajā geimā, pa vidu gan uzvarot arī vienu Čoriča servēto geimu. Horvāts tomēr turpinājumā savu servi noturēja, uzvarot otro setu un līdz ar to arī visu maču ar 6:3. Otrajā  kārtā Borns Čoričs spēlēs ar Kazahstānas tenisistu Andreju Golubevu.