Ernests Gulbis Bāzelē zaudē septiņpadsmitgadīgajam horvātam Bornam Čoričam

0 komentāri

Latvijas tenisists Ernests Gulbis Bāzeles ATP 500 sērijas turnīra pirmajā kārtā ar 6:7 (2), 3:6 zaudēja 17 gadus vecajam horvātam Bornam Čoričam.

Ernestam Gulbim bija laba izdevība uzvarēt spēles pirmo setu. Astotajā geimā Ernests lauza Borna Čoriča servi un izvirzījās vadībā 5:3. Diemžēl jau nākamajā geimā Gulbis zaudēja savu servi un vēl pēc geima rezultāts atkal bija neizšķirts. Taibreikā horvāts uzvarēja pirmajās piecās izspēlēs un lielo pārsvaru noturēja –  7:2.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrajā setā Gulbis savu servi zaudēja ceturtajā un sestajā geimā, pa vidu gan uzvarot arī vienu Čoriča servēto geimu. Horvāts tomēr turpinājumā savu servi noturēja, uzvarot otro setu un līdz ar to arī visu maču ar 6:3. Otrajā  kārtā Borns Čoričs spēlēs ar Kazahstānas tenisistu Andreju Golubevu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas