Elvijs Misāns Overtime TV apsola labot abus Latvijas rekordus tāllēkšanā

0 komentāri

Elvijs Misāns Overtime TV parāda un izstāsta ar ko atšķiras skriešanas naglenes no lēkšanas naglenēm. Turklāt Elvijs Armandam, Valdim un Guntim apsola labot abus Latvijas rekordus tāllēkšanā – telpās un brīvdabas stadionos.

Latvijā trenēšanās iespējas vieglatlētikā palikušas pagājušā gadsimta līmenī, tāpēc Elvijs spiests doties uz Igaunijas pilsētu Viru. Bet galvenā persona, kas palīdz 25 gadus jaunajam atlētam ātri skriet un tālu lēkt, ir viņa trenere Mārīte Lūse.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sestdien starptautiskajās Kuldīgas Katrīnas kausa sacensībās Elvijs Misāns aizleca 7,97 metrus, otrās vietas īpašnieku apsteidzot par pusmetru. Brīvdabas stadionā Elvija rekords ir 8,05 metri, kas par 2 cm mazāk kā 1983.gadā sasniegtais Jura Tones Latvijas rekords.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas