Elvijs Misāns ar atzīstamu rezultātu uzvar Kuldīgas Katrīnas kausa tāllēkšanas sacensībās

0 komentāri

Elvijs Misāns, kurš šomēnes tika nosaukts par 2014.gada Latvijas labāko vieglatlētu, ar atzīstamu rezultātu sestdien kļuva par tāllēkšanas sacensību uzvarētāju tradicionālajās Kuldīgas Katrīnas kausa starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā telpās

Misāns sekmīgi veica divus lēcienus, savā trešajā piegājienā aizlecot 7,97 metru tālumā un apsteidzot savu tuvāko sekotāju par tieši pusmetru. No sava personīgā rekorda telpās, kas tika sasniegts 2011.gadā, latvietis atpalika par trim centimetriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijai zelts bija arī tāllēkšanā sievietēm, kad 6,44 metrus jau savā pirmajā mēģinājumā aizlēca Aiga Grabuste. Trešā ar 5,68 metriem šeit bija Madara Apine.

Mareks Ārents uzvarēja kārtslēkšanas sacensībās vīriešiem, sasniedzot rezultātu 5,40 metri. Pie uzvaras tika arī kārtslēcēja Ildze Bortaščenoka, kura ar diviem veiktiem lēcieniem pārvarēja 2,75 metru augstumu un bija labākā trīs pašmāju sportistu konkurencē.

Vīriem 1000 metru skrējienā ar laiku divas minūtes un 23,30 sekundes uzvarēja Renārs Stepiņš, bet aiz viņa sekoja Pauls Ārents. Sievietēm šajā distancē trešā bija Jeļena Ābele, finišējot pēc divām minūtēm un 49,48 sekundēm, bet uzvaru svinēja lietuviete Egle Balčunaite.

Jānis Baltušs ar laiku 34,67 sekundes uzvarēja 300 metru distancē, bet dāmām labākā bija Gunta Latiševa-Čudare ar laiku 38,06 sekundes. Otrajā vietā šeit palika Aleksandra Koblence.

Citviet 60 metru barjerskrējienā vīriešiem uzvarēja krievs Filips Šabanovs (7,83 sekundes), bet identiskā distancē dāmām labākā bija Ņina Morozova no Krievijas (8,22 sekundes). Vīriem 60 metru sprintā pirmo vietu izcīnīja Aidens Sajerss no Lielbritānijas (6,83 sekundes), bet dāmām pie zelta medaļas tika olimpiete Lina Grinčikaite no Lietuvas (7,44 sekundes). Neviens no Latvijas pārstāvjiem šajās distancēs godalgas neizcīnīja.

Uz starta sacensībās izgāja sportisti no 12 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Grieķijas, Itālijas, Somijas, Lielbritānijas un Nīderlandes. Pērn šajās sacensībās piedalījās 15 valstu pārstāvji.

Šogad Kuldīgas Katrīnas kauss norisinājās piekto reizi. Jau trešo gadu šīs sacensības ir iekļautas Eiropas Vieglatlētikas promocijas (EAP) sērijas sacensību kalendārā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas