Elīza Tīruma Pasaules kausa sezonu sāk ar astoto vietu Īglsā

0 komentāri

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma sestdien Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā, kas norisinās Īglsas trasē Austrijā, izcīnīja astoto vietu.

Pirmo braucienu latviete veica 40,244 sekundēs, kas tobrīd viņai deva devīto pozīciju. Taču otrajā braucienā viņai izdevās savu sniegumu uzlabot un finišēt pēc 40,182 sekundēm, kas viņai ļāva pakāpties par pozīciju arī summā. Otrajā braucienā Tīrumas uzrādītais laiks bija septītais labākais starp visām sportistēm.

Savukārt par sezonas pirmā posma uzvarētāju kļuva šī gada Soču olimpisko spēļu čempione Natālija Geisenbergere no Vācijas, kura Tīrumu apsteidza par 0,604 sekundēm. Otrajā vietā tikmēr ierindojās cita Vācijas kamaniņu braucēja Dajana Eitbergere, kura no tautietes atpalika par 0,209 sekundēm, bet trešā bija vēl viena vāciete Tatjana Hifnere.

Tikmēr mazāk veiksmīgi veicās Ullai Zirnei, kura pēc pirmā brauciena bija 18.vietā, bet otrajā braucienā savu sniegumu nespēja uzlabot, saglabājot to pašu pozīciju, līderei summā zaudējot 1,068 sekundes. Viņai uzreiz 19.pozīcijā sekoja arī Kendija Aparjode, kura uzvarētājai zaudēja 1,073 sekundes.

Pēc neveiksmīgi veiktā otrā brauciena Latvijas kamaniņu divnieku ekipāža brāļi Andris un Juris Šici sestdien ieņēma 11.vietu Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā, kas norisinās Īglsas trasē Austrijā.

Pirmo braucienu brāļi Šici veica 39,860 sekundēs, kas tobrīd deva augsto ceturto vietu. Tiesa, otrais brauciens jau bija neveiksmīgs, jo tajā finišs tika sasniegts pēc 40,484 sekundēm, kas summā lika atkrist par vairākām vietām. Otrajā braucienā latvieši spēja uzrādīt vien 16.ātrāko laiku.

Tikmēr par šī posma uzvarētājiem kļuva Tonijs Egerts un Saša Benekens no Vācijas, kuriem sekoja krievi Vladislavs Južakovs un Jurijs Prohorovs, uzvarētājiem piekāpjoties par 0,505 sekundēm. Trešie savukārt bija austriešu duets Peters Pencs/Georgs Fišlers, kuri pēc pirmā brauciena bija tikai septītie, taču veiksmīgi veica otro braucienu. Brāļi Šici no Egerta/Benekena, kuri bija ātrākie abos braucienos, atpalika par 1,014 sekundēm.

Jau pirmajā braucienā kritienu piedzīvoja otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kuri tā arī nespēja sasniegt finišu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas