Eiropas sieviešu handbola čempionātā sesto titulu izcīna Norvēģija

Svētdien Budapeštā, Papa Laslo Sporta arēnā, Norvēģijas izlase Eiropas sieviešu handbola čempionāta finālā ar 28:25 uzvarēja Spāniju un izcīnīja sesto Kontinenta titulu.

Pirmajā puslaikā Spānija spēlēja labāk, pēc 30 minūtēm esot vadībā ar 12:10. Tomēr otrajā puslaikā sieviešu handbola titulētākā izlase jau darbojās ar pilniem apgriezieniem un izcīnīja uzvaru ar 28:25. Spānijas izase otro reizi tiek pie Eiropas čempionāta sudraba medaļām – arī pirms sešiem gadiem Maķedonijā spānietes finālā piekāpās Norvēģijai. Savukārt norvēģietes izcīnīja piekto titulu pēdējos sešos čempionātos – vienīgi pirms diviem gadiem Serbijā, skandināvietes finālā papildlaikā ar 31:34 zaudēja Melnkalnei.

Bronzas medaļas izcīnīja Zviedrija, kas spēlē par 3.vietu ar 25:23 uzvarēja no Kontinenta troņa gāztās Melnkalnes handbolistes.