Eirolīgas čempioni Telavivas Maccabi jauno sezonu sāk ar uzvaru

Turkish Airlines Eirolīgas jaunās sezonas pirmajās spēlēs uzvaras ceturtdien izcīnīja Telavivas Maccabi, Stambulas Anadolu Efes, Malagas Unicaja, Belgradas Crvena Zvezda un Pireju Olympiacos.

Deivids Blats, kurš aizveda Telavivas Maccabi līdz Eirolīgas titulam, kļuvis par Lebrona Džeimsa un Klīvlendas Cavaliers galveno treneri, bet Blata vietu ieņēma viņa asistents un bijušais Maccabi spēlētājs Gajs Gudess. Pirmajā Eirolīgas spēlē Maccabi ar 92:76 uzvarēja Francijas čempionus Limoges. Čempioni katrā ceturtdaļā pakāpeniski palielināja savu pārsvaru, kas beigās sasniedz 16 punktus.

Vieni no Eirolīgas favorītiem Stambulas Anadolu Efes ar 82:76 uzvarēja Kazaņas Unics. Divas minūtes līdz spēles beigām Turcijas klubam bija 10 punktu pārsvars, ar ko pietika sezonas pirmajai uzvarai. Anadolu Efes labā Donteije Dreipers guva 16, Unics komandai Kīts Lengfords 19 punktus.